אימון אישי

אימון אישי לירידה במשקל

אימון אישי (12 מפגשים שבועיים)

 מטרת האימון האישי היא להוביל אותך לשינוי אמיתי ברמת האישיותית, ההתנהגותית והתפיסתית. שינוי זה מבטיח את הירידה במשקל ושמירה על המשקל התקין לאורך החיים.

 האימון האישי מורכב מחלקים רבים, כגון : שיקוף רגשי, חשיפת אמונות, זיהוי בעיות וקשיים, השתחררות ממטען כבד, התחברות למקום של כוחות, בניית מטרות וחזון ועוד.

 בכל מפגש את/ה עובר פן נוסף של התבוננות פנימה, המודעות העצמית עולה, התובנות צצות, וכך מתחיל שינוי אמיתי.

 באמצעות תרגילים אימוניים שונים וטכניקות מעולם ה – NLP

* (NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING ), אנחנו עובדים על איזון בין הצד הפיזי, הנפשי והרוחני, תוך מציאת הדרך המתאימה ביותר עבורך להשיג את מטרותייך.

 המפגש עם היכולות ממריץ, מחזק ומעורר התלהבות מחד, וחשיפה של מחסומים ואמונות מגבילות מעוררת את המודעות העצמית, ומאפשרת את השינוי.

 ה- NLP – מספק כלים פרקטים וקלים ללמידה אשר מסייעים לך לשלוט ברגשותיך והתנהגותך, להתגבר על רגשות שליליים, ולהיפטר מדפוסי התנהגות בלתי רצויים.

 את/ה לומד/ת תפיסות חדשות, מתאמנ/ת על אימוץ אמונות מחזקות, מפתחת תקשורת אפקטיבית עם עצמך, מה שמאפשר לשנות הרגלים מושרשים ולהגדיר את עצמך מחדש.

 העבודה האימונית על שינוי בדפוסי החשיבה, מאפשרת להתמודד עם אכילה רגשית, או כל הרגל מעכב אחר, ומפנה מקום לעוצמה חדשה להיכנס לחייך, ותחושה של מסוגלות והישגיות בתחום האכילה, שיפור הכושר הגופני ושאר תחומי החיים.

 הדגש על חיזוק האמונה וההערכה העצמית הוא שלב חשוב וקריטי ומבטיח את יצירת השינוי.
[printfriendly]

תתנהגו כמצליחנים….ותצליחו!


תחתית 4

כל הזכויות שמורות לרוני שחר design Artplusweb web ibe Copyright © 2013-2016 www.rony4u.com